top of page
Test 3.png

Vydavatel - Daily Mail

Od roku 1894

Dnes se z Londýna stává velice nebezpečné místo. Nevíme pořádně, co se vůbec děje mimo náš milovaný Yharnam. A právě proto jsme si řekli, že jakožto redakce se vás pokusíme obohatit o informace které se k nám dostanou. V našich šláncích se věnujeme místům, které od vypuknutí zjevení kreatur víme, co v nich je od našich lovců, kterým věnujeme vždy zvláštní výtisk tzv. ,,Deníku Postav'', kde o nich naleznete, co o sobě nechali otisknout do novin popřípadě, co nám řekli při rozhovoru kdy sám šéfredaktor Valentino Blackwood jim píše podtitulky! Určitě najdete v našich novinách i informace o zbraních, které se nyní používají na kreatury a spousty z nich vytvořili naši skvělý loutkaři, ale zároveň se také podíváme na doposud známé kreatury! A samozřejmě nechybí napravo v sekci Nový? registrovat se jako nový uživatel našich novin London Fear. Bůh vám žehnej!

VYDÁNÍ LONDON FEAR!

Co vše se to děje v Londýně a kde jsou spasitelé?

Bolt_Thrower.webp
bald-man-with-a-beard-32958.png

Zde na London Fear můžete při hraní naleznout spousty zajímavých herních funkcí. Jedna z nich je známá právě jako ,,Šepot'', který se může objevit z ničeho nic ve hře. Může vás zavést k nějakému pokladu, nové lokaci, ale stejně tak i do hejna kreatur či úplně nové kreatuře nebo zvláštnímu eventu. Jakmile však jednou šepot odmítnete, je malá šance, že jej objevíte znova nebo, že by byla šance, že se můžete na stejno místo jen tak vrátit dvakrát. Proto pečlivě promyslete, zda-li jej chcete či nechcete přijmout. Může znamenat smrt, ale i slávu.  Hra jako taková se snaží nechávat prostor nápadům a to jak pro loutkaře v jejich vynálezech, které může mít jen dotyčný loutkař a půjčovat tyhle své vynálezy ostatní, ale také magistři a jejich léky či lovci, kteří přišli na jednoduchý způsob jak zabít nějakou kreaturu. A to samé platí i pro poutníky, když objeví novou lokaci, tak nemusí ji vždy sdělit, ale můžou si ji nechat pro sebe. Obecně v London Fear funguje systém informací, které jsou zde velice cenné. Dávejte si však pozor... Ne vždycky může být sdělení informací však dobrý krok kupředu. Vše se snažíme nechávat na hráčích a tak se z London Fear nestává jen běžné RPG, kde si píšete o tom, co dělá postava. Ale živoucí svět, který se posunuje kupředu hráči. Hráči, kteří sami mohou dělat rozhodnutí co a jak bude známo. Kudy se bude svět směřovat. A kolik toho budou chtít pro svou postavu udělat či pro veřejnost. Je však nutno dodat, že čím dále se posunete v příběhu o to více možností si otevřete. Možností, které zatím nemůžeme vypsat, ale zcela jistě za to stojí! Přejeme vám ať si hru užijete a ať jednáte ve svém nejlepším zájmu! 

Hra se odehrává v roce 1904, což se dle historie jenž jsme zde sepsali, odehrává 3 roky po smrti královny Viktorie, která zde již nemá nástupce. Elektřinu ani kněze zde nenajdete. Z toho, co přežilo je jen pár lidí, kteří jsou jinak drobní a původně byli řemeslníci, farmáři, apod... Čím více však budete objevovat Londýn o to větší přístup budete mít a o to větší šance i zvětšit bezpečné hranice Yharnamu. Přesně tak! Yharnam není jen stabilní místo a starosta Nicholas může být nahrazen. Potom se tak vaše postava stane vládcem či vládkyní Yharnamu a budete moct rozhodovat o mnohem větších úkonech, jako jsou velké výpravy, jestli opevnit Yharnam či dokonce jestli ho naopak nerozšířit! Takové akce však vyžadují velikou popularitu abyste přesvědčili lidi a patřit mezi zkušené hráče. Kdo ví, jestli však vy se nestanete novým starostou! Určitě se však nebojte, že by vám i taková osoba velela. Starosta zde má funkci jakéhosi správce daného místa a především, pokud lid nebude souhlasit s popularitou vaší postavy. Nikdy se z vás starosta nemůže stát. Nechť tedy při vás stojí štěstěna!

6110084ea4884b0004707d77.png

Trápí vás návaly úzkosti? Máme řešení!
Zkušení lékaři vytvořili tzv. ,,Vibrátory'',
které pomohou ženám s jejich návaly
hysterie! Proto se nebojte si u Magistrů
či jiných lékařů tento prostředek zakoupit!

bottom of page